Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineindywidualna.mama blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: INDYWIDUALNY INSPIROWANY PROTEUSZEM
13298 odwiedzin | wpisów: 48, komentarzy: 165, obserwuje: 38

Kuchnia wizualizacja

autor: indywidualna.mama blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Wielkimi krokami zbliżamy się do prac związanych z wykończeniem... 

Wierzyć się nie chce - dopiero co fundamenty kopaliśmy a tu już coraz bardziej namacalna kuchnia.....

W pierwszych wpisach, jeśli komuś będzie chciało się cofnąć, wkleiłam kilka inspiracji. Uważam, że zostały świetnie ujęte w projekcie przygotowanym przez panie projektantki. Zrobiły to, o co mi chodziło :) Jedyne co się nie udało, ale nie ubolewam też przesadnie - to piekarnik. Początkowo chciałam miec go na wysokości wzroku, w słupku. Przy takim ustawieniu "kurczy" się jednak blat roboczy - a nim zależy mi bardziej niż na piekarniku w słupku :) Poza tym, do takiego wystroju kuchni piekarnik pasuje też na dole - będzie on  umieszczony pod płytą, w wyspie.

Zależało mi na witrynie - będę w niej przechowywać kryształy rodowe, a co!;-) a tak serio, to po prostu marzyła mi się witrynka - kredens, w której mogę przechowywać zastawę stołową :)Na dole w szafkach będzie idealne miejsce na obrusy, serwetki, itd.

Wyspa - kolejny must have. I pomyśleć, że planując budowę domu chciałam kuchnię zamkniętą :D Przy dzieciach jednak kuchnia otwarta to naprawdę fajna sprawa. Jedyne nad czym się wahałam na etapie projektu, to czy wyspę zrobić z podwyszeniem, tak aby zasłonić płytę, czy zrobić ją na jednej wysokości. Na ten moment zostaje jedna wysokość - maluchy będą mogły zjeść przy wyspie szybkie śniadanie mając cały czas kontakt ze mną :)

Lodówka - początkowo chciałam normalną lodówkę, jednodrzwiową, drugą taką samą planowałam postawić w garażu. Jednak po kilku rodzinnych imprezach i większych weekendowych zakupach zmieniłam zdanie i lodówka będzie duża, jednak nie side by side, a french door - czyli na górze dwudrzwiowa lodówka, a na dole zamrażalnik. 

hmm co jeszcze, aaa w wyspie koniecznie wysuwane gniazdo, dodatkowo oświetlenie pod górną szafką. Zlew 1,5 komory plus ociekacz. Na dole wszędzie gdzie się da szuflady, w rogu nerka.

Przy kuchni będzie spiżarka z drzwiami przesuwanymi, znalazłam juz nawet odpowiedni model w LerłaMerlę :)


Aha, no przecież, zapomniałam, kolor frontów dolnych szafek i wyspy to granat RAL 5000. Nie mogę już doczekać sie realizacji!!

A teraz kilka zdjęć :) Może macie jakieś sugestie? Projekt co prawda gotowy, ale kuchnia jeszcze nie zamówiona, więc zmiany nadal możliwe ;-)


Na ścianie między meblami będzie płytka ułożona w jodełkę :) Meble będą miały charakterystyczne płyciny.


Na zdjęciu poniżej widok od strony kuchni na salon - wizualizację całego salonu pokaże w osobnym poście.


Przedstawiony na zdjęciu okap jest przepiękny i idelanie wpasowuję się w całą koncepcję, niestety cena jest zaporowa :/ Smeg za jedynie 6000zł ..... Znajdziemy coś innego ;-)


Tutaj jeszcze na etapie koncepcyjnym, widoczna jest za to dobrze witrynka :)


Spokojnego wieczoru kochani blogowicze!
Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:48512
Liczba wpisów:206241
Liczba komentarzy:871943
Liczba zdjęć:761930
Użytkownicy online:371